WSPÓŁPRACA DLA ARTYSTÓW

JESTEŚ GRAFIKIEM, MALARZEM, FOTOGRAFEM, STYLISTĄ WNĘTRZ? A MOŻE TWORZYSZ COŚ NIEPOWTARZALNEGO ?

PRIMEWALL TO MIEJSCE SPOTKAŃ ARTYSTÓW ! POZNAJMY SIĘ

PrimeWall to marka, która rodziła się z ambicji i ciężkiej pracy. Od początku działalności oferujemy  odbiorcom kompleksowe usługi z zakresu poligrafii oraz druku wielkoformatowego. Stale poszerzamy horyzont własnych działań, jesteśmy otwarci na ludzi którzy podobnie jak my kochają sztukę i chcieliby razem z nami tworzyć i rozwijać niepowtarzalne projekty.

 

Jesteś aktywny i zaangażowany w to co robisz, a przy tym z łatwością skupiasz ludzi wokół siebie ? Kochasz sztukę, jesteś wrażliwy na piękno, tworzysz z pasją ? Niezależnie czy jesteś malarzem, grafikiem, fotografem lub stylistą wnętrz. Społeczność PJrimewall to imponująca przestrzeń dla ludzi którzy cenią piękno.

 

Oferujemy Ci bogatą platformę e-commerce, jako sklep posiadamy potężną bazę odbiorców zarówno z rynku B2B jak i B2C. Dzięki współpracy z Primewall możesz rozwinąć skrzydła i dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Nie czekaj, skontaktuj się z nami i opowiedz o sobie. Czekamy na Ciebie !

WSPÓŁPRACA DLA INFLUENCERÓW

JESTEŚ BLOGEREM, PROWADZISZ KANAŁ NA YOUTUBE ? A MOŻE MASZ RZESZĘ FOLLOWERS’ÓW NA INSTAGRAMIE I FB ?

POZNAJMY SIĘ !

Primewall to zupełnie nowa marka na rynku poligrafii oraz druku wielkoformatowego. Skupiamy wokół siebie ludzi którzy cenią estetykę oraz wyrafinowane podejście w kwestii wystroju wnętrz. Podobnie do Ciebie chcemy otaczać się tym co piękne. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy miejsce w którym obecnie mamy przyjemność Cię gościć.

 

Kochasz media społecznościowe, lubisz skupiać wokół siebie ludzi, a twoim powołaniem jest wyznaczanie trendów? Niezależnie od tego czy prowadzisz bloga, kanał na Youtubie lub profil na FB czy Instagramie. Dzięki takim osobom jak Ty możemy poszerzać horyzonty, budować wspaniałe społeczności a także kreować nową jakość.

Pragniemy podkreślić, iż wszelkie podejmowane działania zgodne są z polityką ochrony środowiska Jeśli zależy Ci na ekologii oraz pragniesz mieć świadomy wpływ na otoczenie możesz być pewien, iż także w tej kwestii nasz sposób postrzegania rzeczywistości będzie spójny z twoim.

 

W Primewall cenimy ponadprzeciętną jakość oraz zamiłowanie do pięknych rzeczy. Z dumą przyglądamy się realizacjom spod znaku Primewall. Z chęcią poznamy także Twój pomysł na zmianę wnętrza. Daj się poznać, czekamy na Twoją wiadomość !

WSPÓŁPRACA DLA FIRM

Primewall to zupełnie nowa marka na rynku poligrafii oraz druku wielkoformatowego. Oferujemy szeroki wachlarz produktów z segmentu wystroju oraz aranżacji wnętrz. Fundament firmy tworzą ludzie – ich pasje, wiedza oraz doświadczenie. Działalność sklepu oparta została oparta o 3 filary – doświadczenie ich założycieli, zaplecze techniczne oraz holistyczne podejście w kwestii produkcji wyrobów. Pragniemy podkreślić, iż nadrzędnym celem w toku dalszej działalności firmy nie jest oraz nie będzie tylko i wyłącznie zarobek – uważamy iż jest to jedynie pochodna ciężkiej pracy. Jakość dostarczanych produktów, relacje z partnerami oraz bogata społeczność wśród klientów są prawdziwymi gwarantami mądrze rozwijanej działalności. Tego także oczekujemy od naszych partnerów.

Wypracowana pozycja jest wynikiem mądrej oraz starannie zaplanowanej strategii, którą rzetelnie realizujemy. Obecnie posiadany sprzęt definiuje naszą markę jako dostawcę najlepszych jakościowo rozwiązań. Prowadzimy ścisłą współpracę z firmą Epson – światowym liderem w zakresie druku wielkoformatowego. Sprzęt na którym pracujemy jest jednym z najlepszych w omawianej kategorii.

Działalność firmy prowadzimy w zgodzie z prawem krajowym oraz międzynarodowym. Naszą pracę opieramy o kodeks zasad etyki oraz wzajemnego szacunku. Kultura naszej korporacji odznacza się poszanowaniem jednostki oraz lojalnym partnerstwem. Relacje z partnerami biznesowymi oraz klientami zawsze pozostają na najwyższym poziomie gwarantującym wysokie standardy współpracy.

 

Prowadzisz własną działalność ? A może chciałbyś rozwinąć firmę i dotrzeć do nowej grupy odbiorców ?

Niezależnie od tego kim jesteś i co robisz, w Primewall cenimy niezależność. Napisz do nas i daj się poznać! Oferujemy bogatą platformę e-commerce, jako sklep posiadamy szeroką bazę odbiorców zarówno z rynku B2B jak i B2C. Dzięki współpracy z Primewall możesz poszerzyć działalność i dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Nie czekaj, skontaktuj się z nami i opowiedz o sobie. Czekamy na Ciebie !