WSPÓŁPRACA DLA INFLUENCERÓWJESTEŚ BLOGEREM, PROWADZISZ KANAŁ NA YOUTUBE ? A MOŻE MASZ RZESZĘ FOLLOWERS’ÓW NA INSTAGRAMIE I FB ?

POZNAJMY SIĘ !

Primewall to zupełnie nowa marka na rynku poligrafii oraz druku wielkoformatowego. Skupiamy wokół siebie ludzi którzy cenią estetykę oraz wyrafinowane podejście w kwestii wystroju wnętrz. Podobnie do Ciebie chcemy otaczać się tym co piękne. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy miejsce w którym obecnie mamy przyjemność Cię gościć.

 

Kochasz media społecznościowe, lubisz skupiać wokół siebie ludzi, a twoim powołaniem jest wyznaczanie trendów? Niezależnie od tego czy prowadzisz bloga, kanał na Youtubie lub profil na FB czy Instagramie. Dzięki takim osobom jak Ty możemy poszerzać horyzonty, budować wspaniałe społeczności a także kreować nową jakość.

Pragniemy podkreślić, iż wszelkie podejmowane działania zgodne są z polityką ochrony środowiska Jeśli zależy Ci na ekologii oraz pragniesz mieć świadomy wpływ na otoczenie możesz być pewien, iż także w tej kwestii nasz sposób postrzegania rzeczywistości będzie spójny z twoim.

 

W Primewall cenimy ponadprzeciętną jakość oraz zamiłowanie do pięknych rzeczy. Z dumą przyglądamy się realizacjom spod znaku Primewall. Z chęcią poznamy także Twój pomysł na zmianę wnętrza. Daj się poznać, czekamy na Twoją wiadomość !