WSPÓŁPRACA DLA FIRMPrimewall to zupełnie nowa marka na rynku poligrafii oraz druku wielkoformatowego. Oferujemy szeroki wachlarz produktów z segmentu wystroju oraz aranżacji wnętrz. Fundament firmy tworzą ludzie – ich pasje, wiedza oraz doświadczenie. Działalność sklepu oparta została oparta o 3 filary – doświadczenie ich założycieli, zaplecze techniczne oraz holistyczne podejście w kwestii produkcji wyrobów. Pragniemy podkreślić, iż nadrzędnym celem w toku dalszej działalności firmy nie jest oraz nie będzie tylko i wyłącznie zarobek – uważamy iż jest to jedynie pochodna ciężkiej pracy. Jakość dostarczanych produktów, relacje z partnerami oraz bogata społeczność wśród klientów są prawdziwymi gwarantami mądrze rozwijanej działalności. Tego także oczekujemy od naszych partnerów.

Wypracowana pozycja jest wynikiem mądrej oraz starannie zaplanowanej strategii, którą rzetelnie realizujemy. Obecnie posiadany sprzęt definiuje naszą markę jako dostawcę najlepszych jakościowo rozwiązań. Prowadzimy ścisłą współpracę z firmą Epson – światowym liderem w zakresie druku wielkoformatowego. Sprzęt na którym pracujemy jest jednym z najlepszych w omawianej kategorii.

Działalność firmy prowadzimy w zgodzie z prawem krajowym oraz międzynarodowym. Naszą pracę opieramy o kodeks zasad etyki oraz wzajemnego szacunku. Kultura naszej korporacji odznacza się poszanowaniem jednostki oraz lojalnym partnerstwem. Relacje z partnerami biznesowymi oraz klientami zawsze pozostają na najwyższym poziomie gwarantującym wysokie standardy współpracy.

 

Prowadzisz własną działalność ? A może chciałbyś rozwinąć firmę i dotrzeć do nowej grupy odbiorców ?

Niezależnie od tego kim jesteś i co robisz, w Primewall cenimy niezależność. Napisz do nas i daj się poznać! Oferujemy bogatą platformę e-commerce, jako sklep posiadamy szeroką bazę odbiorców zarówno z rynku B2B jak i B2C. Dzięki współpracy z Primewall możesz poszerzyć działalność i dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Nie czekaj, skontaktuj się z nami i opowiedz o sobie. Czekamy na Ciebie !