Rollup

Picture

Więcej informacji

Więcej informacji
Product Image External url /pub/media/wysiwyg/rollup.jpg

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Brand Description
History Color sit amet, consectetur adipiscing elit. In gravida pellentesque ligula, vel eleifend turpis blandit vel. Nam quis lorem ut mi mattis ullamcorper ac quis dui. Vestibulum et scelerisque ante, eu sodales mi. Nunc tincidunt tempus varius. Integer ante dolor, suscipit non faucibus a, scelerisque vitae sapien.

Informacje o produkcieNiezależnie od okoliczności, wybór modelu promocji stanowi fundamentalną wartość kształtującą prestiż marki oraz sukces prowadzonych działań promocyjnych. Rollup pozostaje obecnie najpopularniejszym systemem wystawienniczym spośród wszystkich dostępnych rozwiązań na rynku. Zapewnia jednocześnie doskonałą wizualizację produktu oraz skutecznie wspiera promocję marki. Lekka i prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport oraz wielokrotne wykorzystanie.Spośród wielu dostępnych rozwiązań na rynku jesteśmy w stanie zaoferować Twojej firmie najwyższy jakościowo produkt. W naszej działalności wykorzystujemy profesjonalne mechanizmy dostarczane bezpośrednio od producenta. Wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokogatunkowy materiał, typu block-out. Każdy wydruk powstaje przy asyście grafika, dzięki czemu masz pewność, że dostarczony produkt będzie dokładnie taki jakiego byś sobie oczekiwał. W Primewall używamy sprzętu klasy premium w kategorii rozwiązań wielkoformatowych. Marka Epson jest potwierdzeniem najwyższej jakości. Niezależnie jakiego wyboru dokonasz – bądź pewny, że za każdym razem twój produkt spełni najbardziej wygórowane oczekiwania.

Konfiguracja

Standard


Roll-up, który idealnie sprawdzi się na stałych ekspozycjach i przy standardowych realizacjach - ponadto eleganckie wykończenia wyróżniają go na tle konkurencji. Konstrukcja mechanizmu powstała na bazie sztywnego aluminium, natomiast kasetka wsparta jest na dwóch nóżkach stabilizujących dzięki czemu konstrukcja pewnie utrzymuje się przez pełny czas ekspozycji. Rollup stabilizowany jest przez trójdzielny maszt z zaczepem, co powoduje iż nie wystaje on ponad grafikę (w przypadku rollup’a o rozmiarze 100 x 120 mechanizm wsparty jest przez dwa osobne maszty). Materiał blokowany jest przy pomocy górnej listwy zaciskowej. Dodatkowe wzmocnienie kasetki przy mocowaniu masztu powoduje większą stabilność po rozłożeniu. W komplecie kaseta z pojedynczą torbą transportową oraz pełnym wyposażeniem.


Exclusive


Roll-up przeznaczony dla najbardziej wymagającej grupy odbiorców, którym w sposób szczególny zależy na eksluzywnym wyglądzie i ponadprzeciętnej jakości. Perfekcyjnie sprawdza się przy wielokrotnym użytkowaniu, tj. rozkładaniu, składaniu, transportowaniu itp. Konstrukcja mechanizmu powstała na bazie sztywnego, kilkukrotnie wzmacnianego aluminium, natomiast elegancka oraz płaska kasetka z chromowanymi bokami w kształcie łezki pozbawiona jest nóżek dzięki czemu mechanizm prezentuje się wyjątkowo ekskluzywnie. Przeznaczony jest na eventy w których estetyka oraz ponadprzeciętna jakość stanowią szczególny walor znaczeniowy. Rollup stabilizowany jest przez trójdzielny maszt z zaczepem, co powoduje iż nie wystaje on ponad grafikę (w przypadku rollup’a o rozmiarze 100 x 120 mechanizm wsparty jest przez dwa osobne maszty). Materiał blokowany jest przy pomocy górnej listwy zaciskowej. W komplecie kaseta z usztywnioną torbą (wkładka wszyta pomiędzy dwie warstwy torby) transportową co ułatwia wprowadzanie systemu do torby, chroniąc tym samym mechanizm przed uszkodzeniami w transporcie.

Parametry techniczne

Materiał

Trójwarstwowa folia PP-PET-PP

Niezwykle trwały materiał do stojaków typu Rollup. Trójwarstwowa PP-PET-PP folia typu BLOCKOUT. Warstwa PET zapewnia wyższą sztywność oraz doskonałe blokowanie światła. Nie faluje i nie żółknie. Idealna do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Zapewnia doskonałą ostrość obrazu oraz perfekcyjne odwzorowanie detali. Wybór podłoża Blockout Premium gwarantuje najwyższą jakość druku oraz wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Dwuwarstwowa folia PET-PCV

Wysokiej jakości materiał do stojaków typu Rollup. Dwuwarstwowa PET-PCV folia typu BLOCKOUT. Warstwa PET zapewnia wyższą sztywność oraz doskonałe blokowanie światła. Nie faluje i nie żółknie. Odpowiednia do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Zapewnia wysoką jakość obrazu oraz dobre odwzorowanie detali. Wybór podłoża Blockout Standard gwarantuje znakomitą jakość druku przy zachowaniu niskiej ceny.
Jakość druku jako parametr określa szybkość pracy głowicy drukującej oraz poziom nasycenia kolorów. Niezależnie jakiego wyboru dokonasz - zarówno druk standard jak i foto gwarantuje najwyższą jakość prezentowanej grafiki. Dla większości zamówień rekomendujemy wersję standard. Jeśli zależy ci na fotograficznej reprodukcji grafiki z większym nasyceniem kolorów wybierz druk foto.