Druk wielkoformatowy Łukasz Kupryjańczyk

www.primewall.plPRIMEWALL

Ul. Krasińskiego 27a

74-100 Gryfino

NIP: 8581724122

REGON: 320159069

 


PrimeWall to marka, która rodziła się z ambicji i ciężkiej pracy. Jako jeden z niewielu podmiotów na rynku oferujemy naszym odbiorcom kompleksowe usługi z zakresu poligrafii oraz druku wielkoformatowego. Fundament firmy tworzą ludzie – ich pasje, wiedza oraz doświadczenie. Zespół firmy to aktywni zawodowo profesjonaliści których pasją jest fotografia. Działalność sklepu oparta została oparta o 3 filary – doświadczenie ich założycieli, zaplecze techniczne oraz holistyczne podejście w kwestii produkcji wyrobów. Będziemy podkreślać, iż naszym nadrzędnym celem w toku dalszej działalności nie jest oraz nie będzie tylko i wyłącznie zarobek – uważamy iż jest to jedynie pochodna ciężkiej pracy. Zależy nam na Państwa zaufaniu, tak więc w pierwszej kolejności zawsze stawiamy na jakość. To ona definiuje nas jako markę i określa pozycję firmy jako silnego gracza rynkowego w Państwa osobistym odbiorze.

Sklep internetowy stanowi jedynie kolejny etap w toku dalszej działalności przedsiębiorstwa. Posiadamy stałą grupę odbiorców, stale cieszymy się uznaniem zarówno wśród firm i jak i osób prywatnych. Pragniemy zaznaczyć, iż pozycja jaką udało nam się zbudować oraz uznanie jakim cieszymy się z Państwa strony są wynikiem zarówno naszej pracy jak i bogatego zaplecza technicznego na jakim operujemy. Obecnie posiadany sprzęt definiuje naszą markę jako dostawcę najlepszych jakościowo rozwiązań. Prowadzimy ścisłą współpracę z firmą Epson – światowym liderem w zakresie druku wielkoformatowego. Możecie być Państwo pewni, iż sprzęt na którym pracujemy jest jednym z najlepszych w omawianej kategorii. Jako lider rynkowy odczuwamy potrzebę ciągłego rozwoju. Stale inwestujemy w nowe rozwiązania oraz udoskonalamy naszą wiedzę. Jesteśmy także otwarci na uwagi oraz sugestie naszych klientów – jedynie mądra współpraca oraz dialog dwóch stron mogą być gwarantem pełnej satysfakcji, zarówno po Państwa jak i naszej stronie.

Działalność firmy prowadzimy w zgodzie z prawem krajowym oraz międzynarodowym. Naszą pracę opieramy o kodeks zasad etyki oraz wzajemnego szacunku. Kultura naszej korporacji odznacza się poszanowaniem jednostki oraz lojalnym partnerstwem. Relacje z partnerami biznesowymi oraz klientami zawsze pozostają na najwyższym poziomie gwarantującym wysokie standardy współpracy.