Czym są fotoobrazy?

Nowoczesna technologia pozwala na realizację projektów, które całkiem niedawno pozostawały wyłącznie w sferze marzeń i domysłów.

Nawet w dziedzinie sztuki przejawy artystycznego geniuszu doczekały się udoskonalonej wersji, tworzonej przy użyciu sprzętu elektronicznego, zdolnego do częściowego zastąpienia ręcznej pracy. Adekwatnym przykładem zupełnie nowego podejścia w tej dziedzinie jest fotoobraz. Łączy on zarówno cyfrową jakość fotografii jak i rzemieślniczy kunszt malarstwa, przy czym jest trwalszy od fotografii naświetlanej na papierze fotograficznym i nie ustępuje jakości oddziaływania obrazom malowanym farbami.

Jako liderzy stawiamy na jakość, gdyż to ona definiuje ton naszej działalności. Każdy tworzony fotoobraz charakteryzuje się najwyższą precyzją wykonania dostosowując się tym samym do najbardziej wysublimowanych oczekiwań odbiorców. Jakość gotowego produktu i odporność na warunki wynika z poziomu zastosowanej technologii i rodzaju użytych materiałów.

Fotoobraz to oryginalny sposób aranżacji wnętrz, pozwala na ustalenie, bądź zaakcentowanie charakterystycznego stylu pomieszczeń i osobowości użytkownika. Pozostaje znamienitym rozwiązaniem zarówno dla miłośników fotografii, jak i osób, które pragną ożywić ton swojej przestrzeni nietypowymi i ekskluzywnymi przedmiotami.