Dlaczego my?Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu poligrafii oraz druku wielkoformatowego. Ofertę Primewall adresujemy zarówno rynkom B2B jak i B2C. Stale poszerzamy ofertę by dotrzeć do pełnej grupy odbiorców. Jesteśmy otwarci na uwagi oraz sugestie – jedynie mądra współpraca oraz dialog dwóch stron mogą być gwarantem pełnej satysfakcji, zarówno po Twojej jak i naszej stronie.

Głównym celem Primewall nie jest oraz nie będzie tylko i wyłącznie zarobek – uważamy iż jest to jedynie pochodna ciężkiej pracy. Zależy nam na Twoim zaufaniu, tak więc w pierwszej kolejności zawsze stawiamy na jakość. To ona definiuje nas jako markę i określa pozycję firmy jako silnego gracza rynkowego.

Posiadany sprzęt definiuje Primewall jako dostawcę najlepszych jakościowo rozwiązań. Prowadzimy ścisłą współpracę z firmą Epson – światowym liderem w zakresie druku wielkoformatowego. Możesz być pewien, iż sprzęt na którym pracujemy jest jednym z najlepszych w omawianej kategorii.

Działalność firmy opieramy o kodeks zasad etyki oraz wzajemnego szacunku. Kultura naszej korporacji odznacza się poszanowaniem jednostki oraz lojalnym partnerstwem. Relacje z kontrahentami biznesowymi oraz klientami zawsze pozostają na najwyższym poziomie gwarantującym wysokie standardy współpracy.

Co tak naprawdę oznacza druk ekologiczny? Dla każdego może mieć nieco inną definicję, jednak cel zawsze pozostaje ten sam: podjęcie wszelkich działań, które będą miały pozytywny wpływ na środowisko, pozwalając jednocześnie na zachowanie wysokiej jakości usług.

Ecosolwent zwany również super precyzyjnym. W odróżnieniu od jakiejkolwiek innej techniki, solwent precyzyjny znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie priorytetem jest wysoka – fotograficzna jakość z minimalnym rastrowaniem. Wysoka rozdzielczość obrazu, stanowi ten rodzaj druku idealnym w zastosowaniach wystawienniczych/eventowych – prezentowanych z bliskiej odległości od oglądającego.