1. Ecosolwent zwany również super precyzyjnym. W odróżnieniu od jakiejkolwiek innej techniki, solwent precyzyjny znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie priorytetem jest wysoka – fotograficzna jakość z minimalnym rastrowaniem. Wysoka rozdzielczość obrazu, stanowi ten rodzaj druku idealnym w zastosowaniach wystawienniczych/eventowych – prezentowanych z bliskiej odległości od oglądającego. Technika precyzyjnego druku ecosolwentowego, stosowana jest wyłącznie w realizacji szczególnie wymagających projektów
  2. Co tak naprawdę oznacza druk ekologiczny? Dla każdego może mieć nieco inną definicję, jednak cel zawsze pozostaje ten sam: podjęcie takich działań, które będą miały pozytywny wpływ na środowisko, pozwalając jednocześnie na zachowanie wysokiej jakości usług.
  3. W atramentach ekosolwentowych cykloheksanol został zastąpiony nieszkodliwymi dla środowiska glicerami, dzięki czemu jest on w 100% bezpieczny dla ludzi i otaczającego środowiska naturalnego
  4. Obecnie stosowane atramenty ekosolwentowe pod wieloma względami posiadają szersze spektrum zastosowań niż jakiekolwiek inne rozwiązania dostępne na rynku. Duża część właściwości nie zależy wyłącznie od solwentu, czyli rozpuszczalnika, ale od żywicy, którą powleczone są drobiny pigmentu. Biorąc pod ocenę jakość użytego atramentu, należy przeanalizować pełną jego zawartość.
  5. Zalety ecosolwentu w kontekście odporności na zniszczenia oraz wpływu na środowisko w porównaniu do konkurencyjnych technologii nie podlegają jakiejkolwiek ocenie. Druk ecosolwentowy jest wyjątkowo odporny na działanie promieni słonecznych, deszczu czy śniegu nawet przez kilka lat! Także bez laminowania !
200
846 ms
85 in 169 ms
View